Oczyszczanie wodorowe. Kiedy warto skorzystać z zabiegu i jakie efekty przynosi?

  Oczyszczanie wodorowe to jeden z zabiegów nieinwazyjnych i bezpiecznych, a jednocześnie przynoszących doskonałe rezultaty. Dzięki specjalnemu urządzeniu AquaPeel H2® możemy uzyskać doskonałe efekty na skórze w postaci oczyszczenia i rewitalizacji. 

  Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego?

  Oczyszczanie wodorowe to kilka etapów zabiegu. Zobaczmy, jak dokładnie on przebiega i czego możemy spodziewać się w trakcie takiego zabiegu. Po kolei:

  1. Użycie wody wodorowej. Brzmi dość groźnie, natomiast nie ma się czego obawiać. To delikatny proces, w którym to do skóry dostarczane są jony wodoru neutralizujące wolne rodniki. To wolne rodniki odpowiadają za starzenie się skóry, dlatego tak ważne jest, aby je regularnie zwalczać.
  2. Kolejny etapem jest złuszczanie naskórka. Ten etap nie należy do najprzyjemniejszych. Skóra zaczyna się łuszczyć, często jest to widoczne gołym okiem i dość upierdliwe. W przypadku zabiegu oczyszczania wodorowego złuszczanie ma miejsce tylko podczas zabiegu. Przygotowuje to skórę do dalszych etapów oraz do przyjęcia aktywnych substancji. 
  3. Kolejnym etapem jest dotlenienie skóry. Ten etap jest również niezbędny, aby wspomóc wchłanianie aktywnych substancji, wgłąb skóry.
  4. Etap 4 to ten najważniejszy. W tym momencie zaczynamy wprowadzanie wspomnianych wyżej substancji aktywnych, które mają za zadanie odmłodzenie skóry i dodanie jej młodzieńczego blasku. 
  5. W kolejnym etapie wchodzimy z substancjami jeszcze głębiej, czyli do przestrzeni międzykomórkowych. Wykonywane jest to przy użyciu specjalnego urządzenia, które widać na naszym głównym zdjęciu. Tym samym pobudzamy krążenie i rozluźniamy napięte mięśnie twarzy, co jest bardzo ważne. 
  6. Na samym końcu przeprowadzany jest zabieg termo liftingujący. 

  Powiązane wpisy

  Karboksyterapia. Ile kosztuje i jakie daje efekty?

  Karboksyterapia to prosty zabieg kosmetyczny polegający na podaniu dwutlenku węgla pod...

  Komentarze

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zobacz także

  Karboksyterapia. Ile kosztuje i jakie daje efekty?

  Karboksyterapia to prosty zabieg kosmetyczny polegający na podaniu dwutlenku...

  Oczyszczanie wodorowe. Kiedy warto skorzystać z zabiegu i jakie efekty przynosi?

  Oczyszczanie wodorowe to jeden z zabiegów nieinwazyjnych i bezpiecznych,...

  Bakuchiol — właściwości dla skóry

  Bakuchiol to naturalny związek występujący w roślinie „Bakuchiol”, stosowany...